Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR S 12.4 D28 123A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR S12.4 D28 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692291975

Највисока цена:  415,8 €

Цена по парче

415,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот