Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR S 12.4 32 125A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR S12.4 32 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
12.4
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692292033

Највисока цена:  473,9 €

Цена по парче

473,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот