Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR S 11.2 24 116A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR S11.2 24 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
11.2
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692291937

Највисока цена:  254,6 €

Цена по парче

254,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот