Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR-F 7.50 D16 103A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR-F7.50 D16 103A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692327353

Највисока цена:  153,1 €

Цена по парче

153,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,93 €

Назад кон врвот