Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR-F 5.50 D16 86A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR-F5.50 D16 86A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
5.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692327278

Највисока цена:  76,6 €

Цена по парче

76,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,45 €

Назад кон врвот