Споредете до 4 продукти:

Vredestein Endurion 440/80 D28 156A8

Vredestein

Vredestein Endurion440/80 D28 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
440
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692310065

Највисока цена:  1.086,9 €

Цена по парче

1.086,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот