Споредете до 4 продукти:

Vredestein Endurion 400/70 R24 152A8

Vredestein

Vredestein Endurion400/70 R24 152A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692335402

Највисока цена:  1.440,9 €

Цена по парче

1.440,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот