Споредете до 4 продукти:

Vredestein Endurion 400/70 R20 149A8

Vredestein

Vredestein Endurion400/70 R20 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692335396

Највисока цена:  883,7 €

Цена по парче

883,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот