Споредете до 4 продукти:

Vredestein Endurion 340/80 R20 144A8

Vredestein

Vredestein Endurion340/80 R20 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692336584

Највисока цена:  860,3 €

Цена по парче

860,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот