Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 Winter + 215/75 R16 116/114R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 Winter +215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692361753
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  138,3 €

Цена по парче

138,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот