Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 All Season 215/70 R15 109/107S

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 All Season215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
8714692334221
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  252,7 €

Цена по парче

252,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот