Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 All Season 215/65 R16 109/107T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 All Season215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692332111
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  186,1 €

Цена по парче

186,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот