Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 All Season + 215/60 R17 109/107H

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 All Season +215/60 R17 109/107H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361968
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  159,4 €

Цена по парче

159,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот