Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 All Season + 215/60 R16 103/101T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 All Season +215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692361555
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  114,9 €

Цена по парче

114,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот