Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 All Season + 205/65 R16 107/105T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 All Season +205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692361593
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  103 €

Цена по парче

103 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,49 €

Назад кон врвот