Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 All Season + 195/60 R16 99/97H

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 All Season +195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361975
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  108,2 €

Цена по парче

108,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот