Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 235/60 R17 117/115R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2235/60 R17 117/115R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
117/115
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692351044
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот