Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 225/65 R16 112/110R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692341878
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  122,7 €

Цена по парче

122,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот