Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 215/70 R15 109/107S

Vredestein

Vredestein Comtrac 2215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
8714692341816
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,7 €

Назад кон врвот