Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 215/65 R16 109/107T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692341793
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  118,2 €

Цена по парче

118,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,29 €

Назад кон врвот