Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 215/65 R15 104/102T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692351020
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  121,9 €

Цена по парче

121,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,75 €

Назад кон врвот