Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 205/65 R16 107/105T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692341670
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  111,2 €

Цена по парче

111,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот