Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 195/65 R16 104/102T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692341618
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  101,5 €

Цена по парче

101,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,35 €

Назад кон врвот