Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 195/65 R16 104/102R

Vredestein Comtrac
Vredestein Comtrac
Vredestein

Vredestein Comtrac195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692068201
ЕУ Етикета:
F
C
69 dB

Највисока цена:  83,5 €

Цена по парче

83,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,71 €

Назад кон врвот