Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 185/75 R16 104/102R

Vredestein Comtrac
Vredestein Comtrac
Vredestein

Vredestein Comtrac185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692040238
ЕУ Етикета:
F
C
69 dB

Највисока цена:  108,2 €

Цена по парче

108,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот