Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 500/50 D17 140A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW500/50 D17 140A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692263323

Највисока цена:  514,6 €

Цена по парче

514,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот