Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 15.0/55 D17 134A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW15.0/55 D17 134A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692263293

Највисока цена:  277,3 €

Цена по парче

277,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот