Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 15.0/55 D17

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW15.0/55 D17

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
15.0
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
EAN:
8714692065996

Највисока цена:  380,4 €

Цена по парче

380,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот