Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 13.0/75 D16 135A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW13.0/75 D16 135A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
13.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692263279

Највисока цена:  264,5 €

Цена по парче

264,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот