Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 10.0/80 D12 116A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW10.0/80 D12 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
10.0
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692262883

Највисока цена:  117,7 €

Цена по парче

117,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот