Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 10.0/75 D15.3 123A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW10.0/75 D15.3 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692262876

Највисока цена:  122,1 €

Цена по парче

122,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,13 €

Назад кон врвот