Споредете до 4 продукти:

Vredestein AS 11.5/80 D15.3 135A8

Vredestein AS
Vredestein AS
Vredestein

Vredestein AS11.5/80 D15.3 135A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692045240

Највисока цена:  201,1 €

Цена по парче

201,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот