Споредете до 4 продукти:

Vredestein AS 10.0/75 D15.3 123A8

Vredestein AS
Vredestein AS
Vredestein

Vredestein AS10.0/75 D15.3 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692045387

Највисока цена:  175,5 €

Цена по парче

175,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,9 €

Назад кон врвот