Споредете до 4 продукти:

Vredestein AS + 10.0/75 15.3 123A8

10.0/75 15.3 123A8
Vredestein
Vredestein

Vredestein AS +10.0/75 15.3 123A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
10.0
Висина:
75
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692909511

Највисока цена:  140,1 €

Цена по парче

140,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот