Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 225/70 R15 112/110R

Viking

Viking WinTech Van225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069795697
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  133,8 €

Цена по парче

133,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот