Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 225/65 R16 112/110R

Viking

Viking WinTech Van225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069794539
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  128,3 €

Цена по парче

128,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот