Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 215/75 R16 113/111R

Viking

Viking WinTech Van215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069794492
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  109,3 €

Цена по парче

109,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот