Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 215/65 R16 109/107R

Viking

Viking WinTech Van215/65 R16 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069795703
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  135,5 €

Цена по парче

135,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот