Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 215/60 R17 109/107T

Viking

Viking WinTech Van215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069002610
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  131,9 €

Цена по парче

131,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот