Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 195/65 R16 104/102R

Viking

Viking WinTech Van195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069795741
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  118,2 €

Цена по парче

118,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот