Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 195/60 R16 99/97T

Viking

Viking WinTech Van195/60 R16 99/97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069795758
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  80,9 €

Цена по парче

80,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот