Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 185 R14 102/100Q

Viking

Viking WinTech Van185 R14 102/100Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4024069795680
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  95 €

Цена по парче

95 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот