Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 245/45 R18 100V

Viking

Viking WinTech245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800148
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  135,9 €

Цена по парче

135,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот