Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 235/60 R18 107V

Viking

Viking WinTech235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800124
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  158,2 €

Цена по парче

158,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот