Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 235/55 R17 103V

Viking

Viking WinTech235/55 R17 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800117
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  109,7 €

Цена по парче

109,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,22 €

Назад кон врвот