Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 235/45 R17 94H

Viking

Viking WinTech235/45 R17 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069800223
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  118,6 €

Цена по парче

118,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот