Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 225/65 R17 106H

Viking

Viking WinTech225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069800100
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  142,1 €

Цена по парче

142,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот