Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 225/60 R17 103H

Viking

Viking WinTech225/60 R17 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069800094
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  158 €

Цена по парче

158 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот