Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 225/50 R17 98V

Viking

Viking WinTech225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800063
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  116,4 €

Цена по парче

116,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот