Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 225/45 R17 94V

Viking

Viking WinTech225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800056
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  111,4 €

Цена по парче

111,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот